penco_unor_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Galerie, Unikátní 3T Exploro

Značku 3T si cyklističtí nadšenci spojují především s komponenty kokpitu, v nabídce tohoto tradičního výrobce ovšem nalezneme třeba také karbonové rámy, potažmo celá kola. Zatímco model Strada je silniční raketou vyznávající unikátní tvarování aerodynamicky koncipovaného rámu, typ Exploro je univerzálem v tom nejlepším významu slova. Záleží na fantazii majitele, zda si na daném rámovém setu postaví schopný gravel model, případně jestli upřednostní silniční naladění, eventuálně vytvoří 27,5“ hybrid na pomezí cyklokrosového speciálu a biku. Jediný rám umožní bezpočet variací a v praxi stačí mít pouze další pár odlišně obutých kol navíc a během minuty máme z téměř závodního silničního stroje luxusní hybrid, s nímž můžeme plnou rychlostí najet do terénu. Přesně takový je 3T Exploro! Je prvním na světě, kdo přináší aero profilace a prvky známé ze světa závodní silniční cyklistiky do kategorie nazvané Adventure.

My jsme si od pražské společnosti Future Cycling tento model zapůjčili a pokud si chcete přečíst jeho test, nejdete jej v časopisu Cykloservis 5/2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 08.03.18 - kategorie: Testy kol
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign