Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Galerie (test) , BMC Teammachine SLR01 Disc Team

Teammachine SLR01 Disc Team je tím nejlepším, co dokáže švýcarské BMC v silničním segmentu nabídnout, přičemž nejnovější generace tohoto ultimativního modelu je jednou z novinek kolekce 2018. Extrémně mohutně působící profily jsou hlavním poznávacím znakem a nikoho nejspíš nepřekvapíme tím, že rám nabízí enormní torzní tuhost a od počátku byl vyvíjen za účelem vyhrávat závody. Teammachine SLR01 Disc Team je nepřehlédnutelný a designově svébytný. My jsme otestovali topmodel se sadou Shimano Dura-Ace Di2 a tří set tisícovou cenovkou, k mání je však několik různých variant osazení, s kotoučovými či klasickými brzdami, případně i samostatný rámový set.

Snad nelze začít jinde než od použitých profilů. Spodní trubku s lehkým náznakem šestiúhelníku nemá šanci ani velká chlapská ruka obejmout a neméně mohutně působí trubka horní. Naopak ta sedlová se v konfrontaci třeba s hlavovou ... více v Cykloservisu č.11/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 03.06.18 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign