Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Galerie, Spirit Joy II

Elektrické skládačky nemusí být nutně jen vhodným sbalitelným kolem na dovolenou, ale díky menším rozměrům, nízkému nástupu a komfortnímu posedu jsou ideální hlavně pro pohyb ve městě, kde se s přehledem proplétají v každodenním provozu. Model Joy II od domácí značky Spirit není výjimkou a i když jej lze mít až s 20Ah baterií, námi testovaná verze s klasickou 13Ah baterií nabídne dostatečný jak komfort, tak kilometrový nájezd.

Jednoduchost a praktičnost

Joy II má od své předchůdkyně zcela odlišný rám a je tak nějak dospělejším provedením, což je vidět třeba na systému sklápěcího mechanismu představce a řadě drobných detailů.  Páteřní trubka rámu má odpovídající výšku i profilaci, takže v tomto ohledu není znát jakákoliv tendence k boční flexi. Nechybí navařená výztuha pod hlavou či semiintegrované hlavové složení, ovšem pro složení je zde oproti představci jednodušší skládací mechanismus před výztuhou v napojení na sedlovou trubku. Tento mechanismus funguje na principu otočného táhla rychloupínáku, takže sofistikovanější řešení s pákou zde nehledejme, nicméně drží, za jízdy nevrže a lze jej po čase snadno dotáhnout. Vnitřkem navíc vedou bovdeny. Středové pouzdro je závitovou klasikou, ovšem řetězové ... více v Cykloservisu č. 22/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 16.12.18 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign