Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Galerie, Single a pod proudem

Městské elektrokolo si většina vybaví jako pohodlný, nejlépe dámský stroj s nosičem, košíkem a blatníky. Jenže současné trendy mezi městská kola řadí i festky či singlespeedy, tak trochu připomínající retro dráhové speciály. Spiritbike Zephyr je přesně jedním takovým městským elektrokolem, které spoléhá na design aktuálních městských festek a přitom nabídne asistenci nábojového motoru.

Styl a hmotnost

Kam zařadit stylový ocelový rám s pevnou vidlicí a jediným převodem? Tohle elektrokolo prostě není jen tak snadno zaškatulkovatelné, ale o to víc zaujme už na pohled, kdy leckdo přehlédne zadní nábojový motor a diví se, co že je to za divný bidon na spodní trubce. Kombinace malé baterie i menšího motoru zde má své opodstatnění, protože tady se nehraje na dlouhé výlety po okolí, ale cílem je nabídnout rozumnou hmotnost a optimální dojezd při přesunech po ... více v testu v Cykloservisu č.6/2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 27.03.18 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign