schindler13 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Galerie, Scapin Oraklo (test)

Kola značky Scapin jsou svým designem tak čitelná, že je lze jen těžko zaměnit s něčím jiným. Platilo to pro testovaný full Geko, tak i pro aktuálně prověřený devětadvacítkový hardtail Oraklo. Ten přitom spoléhá nejen na charakteristické konstrukční prvky rámu, ale i typickou závodní XC geometrii nebo obě boostové osy.

Vše pro XC

Tenhle model se rozhodně nesnaží zaškatulkovat do více kategorií jako nějaký univerzál, jasným zadáním zde bylo závodní XC a tomu bylo podřízeno vše. Design rámu nabízí na první pohled prolínání různých struktur vrchní pohledové vrstvy karbonu, což je nejvíce patrné u přechodu hlavové partie do spodní trubky. Zatímco masivní kónická hlava s výrazně prodlouženým spojem vrchní a spodní trubky nese hladký lak, spodní trubka nabízí syrovější hrubý dojem, přecházející přes řetězové vzpěry až k zadním patkám. Design ovšem nejezdí, zato výrazné zalomení obou hlavních ... více v cykloservisu č.12/2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 26.06.18 - kategorie: Testy kol
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign