deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Galerie, Sava Knight 9.0 (test)

Elektrokola značky Sava jsou novinkou na českém trhu a nabídka zatím čítá jen dva modely, ovšem oba na karbonovém rámu s plně integrovaným středovým pohonem a v případě testovaného modelu i s plně integrovanou baterií. Otestovali jsme tedy ten kompaktnější z nich, jenž se výrazně přibližuje aktuálnímu trendu, tedy vytvořit e-bike na pohled jen minimálně odlišný od klasiky.

Hlavně nenápadně

Takhle nějak mohlo znít konstrukční zadání při návrhu rámu tohoto hardtailu, jenž je kompletně karbonový a pohon opravdu integruje v maximální možné míře. V masivní hlavové partii spojující horní a spodní trubku se noří dovnitř hadice zadní brzdy, kabeláž a bovdeny přehazovačky i přesmykače. Vše skrz plastové krytky a v případě řadicích bovdenů vedeno nerušeně v jednom kusu. Horní trubka má ostře řezané tvary, směrem dozadu se rozšiřující, aby pohodlně obešla sedlovou trubku a plynule se proměnila v sedlové vzpěry. Ty rovněž ctí plochý širší průřez, což se ve výsledku .. více v cykloservisu č.1/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 20.01.19 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign