penco_unor_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Galerie, Sava Knight 9.0 (test)

Elektrokola značky Sava jsou novinkou na českém trhu a nabídka zatím čítá jen dva modely, ovšem oba na karbonovém rámu s plně integrovaným středovým pohonem a v případě testovaného modelu i s plně integrovanou baterií. Otestovali jsme tedy ten kompaktnější z nich, jenž se výrazně přibližuje aktuálnímu trendu, tedy vytvořit e-bike na pohled jen minimálně odlišný od klasiky.

Hlavně nenápadně

Takhle nějak mohlo znít konstrukční zadání při návrhu rámu tohoto hardtailu, jenž je kompletně karbonový a pohon opravdu integruje v maximální možné míře. V masivní hlavové partii spojující horní a spodní trubku se noří dovnitř hadice zadní brzdy, kabeláž a bovdeny přehazovačky i přesmykače. Vše skrz plastové krytky a v případě řadicích bovdenů vedeno nerušeně v jednom kusu. Horní trubka má ostře řezané tvary, směrem dozadu se rozšiřující, aby pohodlně obešla sedlovou trubku a plynule se proměnila v sedlové vzpěry. Ty rovněž ctí plochý širší průřez, což se ve výsledku .. více v cykloservisu č.1/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 20.01.19 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign