deluxe-cycling
katalog_elektrokola

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_duben_2019

GALERIE, Rock Machine RaceRide 700

Rock Machine inovuje na silnici

Novinkové modely silničních kol Rock Machine letos spoléhají na karbonový rám s několika inovativními prvky. Jednak má rám hranaté profily předního trojúhelníku, ale tuhost předku vykompenzoval výrazným komfortem zadní partie. Ta totiž díky přesunutí zadní brzdy za středové pouzdro nemá spojovací můstek sedlových vzpěr, jejichž profil patří rozhodně k nejtenčím. Tuhý rám, dobrá ovladatelnost a hodně přesvědčivý výkon, to jsou argumenty, které by mohly přesvědčit nejednoho sportovně zaměřeného silničáře. Jaké bylo kolo Rock Machine RaceRide 700 ve všech detailech, to zjistíte v testu v tištěném vydání Cykloservisu, konkrétně v čísle 11.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 03.06.14 - kategorie: Testy kol

Komentář:

  1. [1] Patrik Pařík

    Kolo jsem měl možnost na jaře projet v rámci testovacího víkendu místního cykloobchodu. Byl jsem mile překvapený příjemnými jízdními vlastnostmi, lehkostí projevu a pohodlím sedla (porovnávám se svým letitým kolem Fort na Sh 105). Ovšem dost mě zarazil velmi houbovitý projev brzd, moje veteránky jsou podstatně agresivnější. Zajímalo mě, zdali se ve Vaší recenzi dočtu podobné pocity. A ano, dočetl. Díky a zdravím!

    12.09.14, 13:10:58
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign