deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Galerie, Pilotem Pivotu

Zajímavá slovní kombinace, potvrzující ovšem fakt, že endurová devětadvacítka Pivot Firebird už není o jen tak nějakém ježdění, ale doslova o pilotáži v náročném terénu. Tohle monstrum totiž potvrzuje, že velká kola spolu s vysokým zdvihem a perfektní geometrií umí v rukou zkušeného jezdce opravdu hodně.

Ještě větší Boost

Tvůrci kola tvrdí, že boostový rozměr je fajn hlavně u sedmadvacítek, kde je to na větším sklonu drátů proti klasice hodně znát. Snad proto zde použili na devětadvacítku nikoliv 148mm, ale hned 157mm Super Boost Plus rozchod patek rámu. Že to zavání příliš širokou zadní stavbou a kontaktem s tretrami? Zbytečné obavy, došlo hlavně k navýšení průchodnosti plášťů a patou se rozhodně o zadní stavbu nekopnete. Bike tak zvládne devětadvacítky šíře až 2,6 palce, případně 2,8“ sedmadvacítky, je totiž univerzálem pro oba průměry. Navíc má v přepákování na tlumič otočnou „Flip Chip“ vložku umožňující zvednutí středového pouzdra o 5 mm a tím ovlivnění geometrie, co se týče změny hlavového úhlu a úhlu sedlové trubky. Další vychytávky jsou vnitřní vedení bovdenů se ... více v Cykloservisu č.4/2019, který bude v prodeji od 6.března 2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 25.02.19 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign