Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Galerie, Pells Roar (test)

Značka Pells si vždy zakládala na dokonale propracovaných silničních kolech a špičkové modely Roar cílí rozhodně na mety nejvyšší. Celokarbonový rám s řadou vlastních technologií má za cíl jediné, nabídnout jak vysoký komfort, tak boční tuhost a zároveň nízkou hmotnost i perfektní ovladatelnost. Roar tak v sobě snoubí řadu protichůdných vlastností a výsledkem je jízdní projev, který rozhodně nepatří k tuctovým.

Nejde jen o karbon

Karbonových rámů dnes můžeme mít bezpočet, ovšem jen některé splní díky specifické konstrukci požadavky jezdce. Roar samozřejmě ctí pellsovskou školu originálních konstrukcí, takže mu nechybí jak tenké sedlové vzpěry Ultralite SS Vacuum pro vysokou schopnost absorpce rázů, tak především FCST (Full Carbon Sandwich Tubes). To je vlastní řešení pokládání jednotlivých vrstev karbonových Hi-Mod vláken pro dosažení potřebných parametrů v každé části rámu. S tím souvisí i širší středové pouzdro BB86 pro ... více v Cykloservisu č.21/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 11.12.18 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign