katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Galerie, Merida One-Twenty 6000 (test)

Univerzální maratonec nebo maratonský trailbike, takhle specifikuje svůj inovovaný model One-Twenty značka Merida. Zda se v něm najdou spíše maratonci nebo už fanoušci ostřejších trailů, na to jsme se pokusili nalézt odpověď při jeho testování.

Zděděné geny

Pomineme-li ryzí XC model Ninety-Six, pak devětadvacítková One-Twenty narušovala rodinný řád plovoucího zadního tlumiče, jejž dodržovaly sedmadvacítkové modely One-Forty a One-Sixty, tedy ty s vyšším zdvihem. Právě u nich se konstruktéři inspirovali, a letošní „stodvacítka“ tak doznala hlavní změny, a to plovoucího uložení tlumiče, které v kombinaci s předním trojúhelníkem designově tvoří celistvou řadu právě s modely na vyšších zdvizích. Cílem bylo jednak zajistit přepákovanému jednočepu ještě vyšší aktivitu, což se tvůrcům dokonale podařilo, ale přitom kromě navýšení terénních schopností také zachovat výkon pro maratony. ... více v Cykloservisu č.10/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 21.05.19 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign