katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Galerie, Maxbike Hakon

Testovali jsme od domácí značky elektrokola se zadním i středovým elektropohonem, ale v obou případech měla baterii umístěnou viditelně na výrazně profilované spodní rámové trubce. To se od příští sezóny mění a jedním z prvních poslů semiintegrace je nový devětadvacítkový Hakon, který má nejen nové provedení baterie, ale také inovovaný motor Bafang.

Masivní uhlazenost

Diktát integrace baterií nelze přehlížet, takže i když původní vnější řešení baterie dokonale lícovalo s profilací spodní rámové trubky, bylo nutno akumulátor ukrýt. Hakon tak dostal opravdu masivní spodní trubku, jejíž průřez má i s horní stranou baterie úctyhodných 103 mm. Boční pohled na rám tak v leckom může vyvolat údiv, nicméně dnes se takový tvar začíná stávat zaběhlým standardem. Alespoň se do spodní trubky vejde shora vkládaný akumulátor s kapacitou 17 Ah. Spodní trubka se tak díky profilu napojuje na kónickou hlavovou v téměř celé jeho výšce, zatímco horní trubka ... více v cykloservisu č.21/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 26.11.19 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign