cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pells_07_2022.png

Galerie, Levit Muan

Možná by se slušelo představit z kolekce nejmladší domácí cyklistické značky hned napoprvé nějaký šperk, jenže mobilita jako taková, což je hlavní směr Levitu, si nehraje na vyloženě sportovní a adrenalinové e-biky, ale univerzalitu. A přestože má Levit v kolekci řadu ryze sportovních elektrokol, sáhli jsme po univerzálu a ještě k tomu v dámském a cenově téměř nejdostupnějším provedení.

Bafang, Microshift, Zoom

Výčet variant modelu Muan je docela nabitý, ale testovaná 27,5“ verze MX Midstep je cenově nejdostupnějším provedením se středovým pohonem, pod ní je už pouze dámská a pánská verze se zadním nábojovým motorem. Midstep pak znamená dámský rám se sníženou pozicí horní trubky, tedy ne horní trubku s lehkým prohnutím, ani nízký nástup s absencí horní trubky, prostě dámská klasika, jak ji známe odjakživa. Za téměř šedesát tisíc korun je kolo osazeno na danou kategorii, dá se říct, klasikou. Tedy středový pohon Bafang M400, příjemná je integrovaná 630Wh baterie, dobře čitelný LCD displej a pak komponenty značek, které jsme dosud nebyli až tak moc zvyklí vídat v sériové produkci. Začněme ale rámem, jehož design je decentní, ale současně velkým logem nápadný hned na první pohled. Masivní hlavová trubka přechází do výrazně rozšířené ... více v Cykloservisu č. 12/2022

 

 

 

 

 

 

 

datum: 27.06.22 - kategorie: Testy kol
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign