katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Galerie, Lapierre Zesty TR 5.9

Lapierre Zesty, full, jenž si prošel řadou vývojových stádií, která přinesla nejen změnu zadního systému odpružení, ale také posun geometrie od lehce posazené na předek, přes delší, až po aktuálně dokonale vybroušenou, schopnou i přes trailové určení zvládat nástrahy mnohem ostřejšího terénu. Naším testem nyní prošla verze TR 5.9, tedy devětadvacítkový trailbike se 120mm zdvihy, přičemž jeho sourozenec  AM 3.0 na 150mm zdvizích je jedním z redakčních kol, takže jsme byli hodně zvědaví na vzájemné odlišnosti.

Méně zdvihu je více

V tomhle případě určitě, a přestože by někdo očekával od trailového kola alespoň 140mm zdvih, konstruktéři si tady vystačili se 120mm hodnotou na obou osách. To se nakonec společně s ideální geometrií a devětadvacítkami ukázalo jako naprosto dostačující pro většinu terénů a jízdních stylů, navíc se schopnostmi jet svižněji, než to řada trailbiků umí. Rám z hliníkové slitiny Supreme 5 sází na ostřejší oválnou profilaci hlavních ... více v Cykloservisu č.5/2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 22.03.20 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign