katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Galerie, Lapierre Crosshill 500

Asi nepřekvapí, že francouzská značka s hodně početnou nabídkou silničních kol s klasickými i hodně zajímavými komfortními rámy zabrousila do populární kategorie gravel. A jelikož má ze silnice i horských kol konstruktérských zkušeností na rozdávání, zúročila je dokonale, protože testovaný Crosshill je kolem, které jezdce doslova nadchne.

Jednoduchá a funkční konstrukce

Nejsme v redakci ortodoxní zastánci gravelů jako jediných kol pro všechno, přece jen plné odpružení a těžší terén si žádají svoje a hezká silnice taktéž. Ale když se gravel povede a není nutné přidávat nějaké berličky typu „kdyby tam byly širší pláště, tak by to zvládlo těžší terén“, tak radost z jízdy na takovém kole je tím hlavním, co od něj jeho majitel očekává. A to se v tomhle případě povedlo dokonale.

Možná překvapí, že už takto na začátku chválíme stroj, jenž nemá karbonový rám ani stotisícovou cenovku, ale to je právě ono, nabídnout v příznivé cenové relaci model, jenž nadchne, to je umění. Tady za to může hliníková slitina Premium 5 a především konstrukce rámu, jehož orientaci na komfort už na první pohled prozradí prohnuté ... více v Cykloservisu č. 15/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 09.09.19 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign