Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Galerie, KTM Scarp Sonic (test)

Současná podoba 29“ modelu Scarp sice není žhavou novinkou rakouské značky, ovšem ultimativní verze Sonic ano. Konstruktérům se podařilo z rámové platformy dostat maximum z hlediska redukce hmotnosti při zachování skvělé tuhosti. Samotný rám vážící 1750 gramů byl testován při závodech Cape Epic či Crocodile Trophy a výsledkem je jeden z nejlepších závodních XC fullů současnosti.

Konstrukční minimalismus a zadní zdvih 90 mm naznačují, že jde v prvé řadě o rychlost, akceleraci a fantastický projev v dlouhých výjezdech. Scarp Sonic bude skvělým parťákem i při maratonském nasazení a máme-li na to výkonnostně, je kolo připraveno vyhrávat. Již hmotnost 9,35 kilogramu včetně pedálů dává najevo, že máme co do činění s opravdu výjimečným strojem. Tak lehká není většina pevných, závodně laděných devětadvacítek, čemuž odpovídá také cena 213 990 korun... více v Cykloservisu č.11/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 19.06.18 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign