deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Galerie, KTM Prowler (test)

Už jako koncept vypadal model devětadvacítkového karbonového endura Prowler rakouské značky KTM hodně zajímavě, jenže podle tvůrců to není ryzí enduro, ale full pro objevitele všech alpských zákoutí. Zjednodušeně all mountain, který je schopný zvládat nekonečná stoupání i náročné sjezdy, což bylo v našem případě nejlepší prověřit testem přímo v Alpách.

Všeho nad míru

Když full skoro pro všechno, tak s maximem jistoty v každém směru, to bylo možná konstrukční zadání, když se podíváme na masivní partie rámu a stopadesátkové zdvihy na obou osách. Karbonový rám v tomto případě nešetřil na průřezu trubek, ani zajímavých profilacích jednotlivých partií. Už jen napojení poměrně nízké konické hlavové trubky na rámový trojúhelník je dost netradiční. Hlava je více protažená dozadu, odkud přechází výrazněji rovnou do spodní trubky a horní se napojuje mnohem nižším profilem, navíc dvojitým s poměrně otevřeným prostorem k přednímu čepu tlumiče ... více v Cykloservisu č.2/2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 01.02.19 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign