katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

galerie, Head Picton II (test)

V kolekci značky Head se pro letošní sezónu objevila nová dvojice strojů kategorie gravel, konkrétně modely Picton I a Picton II, sázející na shodný rám s karbonovou přední vidlicí. Námi testovaný Picton II v nepřehlédnutelné matné, olivově zelené barvě spoléhá na osazení sadou Sram Apex a s cenovkou 37 990 korun má nemalé ambice oslovit zájemce o co nejuniverzálnější stroj, mnohdy nahrazující několik kol najednou, přesněji silničku a rychlý XC bike. Head Picton II dokládá, že cenová dostupnost se nemusí vůbec vylučovat s vytříbeným projevem – z hlediska ovladatelnosti a celkového přátelského naladění geometrie, stejně tak v otázce tuhosti rámu nebo preciznosti funkce použitého osazení, se totiž jedná o jeden z nejzdařilejších gravelů třiceti- až čtyřicetitisícové kategorie.

Duralový rám ze slitiny 6061 s dvojitě zeslabovanou stěnou trubek se dá označit za vzor čisté funkce. Průřezy trubek převážně vycházející z kruhu, žádné zbytečné kudrlinky navyšující hmotnost, mohutný profil spodní trubky, vyšší ... více v Cykloservisu č.12/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 18.06.19 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign