katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Galerie, Ghost Lector

Zábavnější Lector

Když se řekne Ghost Lector, vybaví se většině ryzí závodní hardtail, schopný zdolávat v ostrém tempu nejtvrdší stoupání i technické pasáže současných XC tratí. Prostě kolo pro ty, kdo mají výkonnost a nejvyšší závodní ambice. Jeho elektropohonem vybavený jmenovec ovšem sází na mnohem zábavnější pojetí jízdy a má výrazně univerzálnější vlastnosti, které dokážou jezdci nabídnout maximum i bez toho, že by měl dokonalou fyzičku nebo schopnosti sjezdaře.

Motokros kontra XC

Kdykoliv testujeme nějaké elektrokolo s kombinací devětadvacítkového kola vpředu a pluskové sedmadvacítky vzadu, chválíme to jako nejlepší řešení. Ať už je to hardtail či celoodpružený bike, v obou případech je to díky přední devětadvacítce přínosem pro lepší manévrovatelnost a prostupnost, nebo pro stoupání naopak zásluhou adheze širšího zadního pláště. Z obou světů bikových průměrů si takový hybrid bere to nejlepší, a navíc pokud je to hybrid doslova, tedy jako v případě testovaného ... více v Cykloservisu č.19/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 03.11.19 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign