cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pellsbanner2022.png

Galerie, Elegantní svezení. Leader FOX Neba

City bike nemusí nutně patřit jen do města, ale může se stát společníkem i pro cyklistické výlety, kde bude komfort jezdce vždy na prvním místě. Leader Fox Neba je komfortním a stylovým městským elektrokolem, jehož přesah mimo město je i přes přítomnost řazení v zadním náboji zcela bez diskuze. Na tomhle si prostě chcete vyjet, ať už jen na nákup, nebo na cyklostezku a do přírody, pohodlí je totiž věc návyková.

Kompaktnost především

Neba je dámským kolem s nízkým nástupem, ovšem Leader Fox umí i modely s ještě níž posazenou spodní trubkou, ale to už bez přítomnosti středového pohonu. Ten si zde vynutil výraznější vzpěru nad šasi motoru, nicméně i přes masivnější housenky svarů vypadá tato partie, a vlastně celý rám elegantně a nerušeně. Kónická hlavová trubka skrývá i vidlici s tapered sloupkem, tedy žádné redukce a malé průměry, ale bytelná jistota. Hlavní rámová trubka pak nese kromě krytého vstupu kabeláže nahoře integrovaný hlavní spínač pohonu a dokonale slícovaný kryt integrované baterie. Oblé profily spodní výztuhy nad motorem nejsou nepřátelské vůči podrážce při nastupování, a aby ... více v Cykloservisu č. 6/2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 07.04.22 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign