cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pellsbanner2022.png

Galerie, Doktrína rychlosti, Felt Doctrine 1

Jen rychlost a výkon, to je doktrína, kterou vyznává model Doctrine 1, jenž získal nový rám a geometrii pro rok 2018, aby nezměněný prošel i letošní sezónou a pro tu příští dostal pouze nový barevný kabát a komponenty. Když je něco dotažené do detailu, tak proč to měnit, dalo by se říct. Zda je tomu opravdu tak, na to odpoví následující test.

Od základu jiný

Předchůdce na karbonovém rámu jsme kdysi testovali a byla to závodní raketa, ovšem tratě jsou těžší, a kolo nemůže být jen rychlé, musí být i obratné, hravé, agresivní. Tohle všechno aktuální rám má, protože dostal položenější hlavu, pevnou boostovou osu, tenčí sedlové vzpěry, kratší zadní stavbu pro lepší točivost a kromě navýšení tuhosti se zlepšila i schopnost absorpce rázů. K tomu kratší představec a máme závodní hardtail, který snese nejpřísnější měřítka a jezdci doslova vykouzlí úsměv na rtech. Rám samozřejmě zdobí masivní hlavová partie přecházející do plynule se snižující horní trubky s obdélníkovou profilací a spodní trubky kruhového průřezu. Přechod spodní trubky do řetězových vzpěr je plynulý a právě kvůli tomu je zde PressFit středové pouzdro. Felt sice více fandí závitovému provedení, ale díky ložiskům uvnitř zde mohli táhnout vlákna do řetězových vzpěr mnohem víc zpříma a tak navýšit tuhost této .... více v Cykloservisu č. 17/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 15.10.19 - kategorie: Testy kol
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign