katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Galerie, Dokonalý štěrkolet, Niner RTL

Kategorie gravel nabírá na popularitě a zdá se, že ji díky vysoce univerzálnímu využití těchto kol nestihne tak rychlý konec popularity jako třeba fatbiky, které se ohřály na módním výsluní pouze dvě sezóny. Silničky do terénu nebo naopak cyklokrosky na silnici či štěrkolety. Ať už to pojmenujeme jakkoliv, gravel si své místo získává celkem právem, byť se najde řada kritiků a stejně tak vysoký počet zastánců. Vývoj zasahuje i do této kategorie, čehož jsou důkazem stále lepší konstrukce rámů, více závitů pro montáž nosiče, blatníků či bagáže nebo širší obutí. Testovaný Niner RLT 9 RDOje toho důkazem, protože nese všechny zmíněné atributy.

Řada RLT nabízí modely jak s ocelovým rámem, tak s hliníkovým nebo nejvýše postaveným karbonovým, jejž jsme testovali v jednom ze dvou nejlepších osazení sadou Ultegra. Je vidět, že Niner s počtem variací na téma gravel rozhodně netroškaří a uživatelům dává na výběr jak materiál rámu dle jejich preferencí, tak osazení ... více v Cykloservisu č.1/2019, který bude na pultech prodejen a v novinových stáncích od 23. ledna 2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 15.01.19 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign