cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pellsbanner2022.png

Galerie, Cube Stereo 150 C:62 Race

Celoodpružené modely Stereo německá značka Cube nabízí v řadě zdvihových modifikací a kromě dominantních devětadvacítek také v sedmadvacítkovém provedení. My jsme otestovali nejdostupnější model devětadvacítkové enduro řady, Stereo 150 C:62 Race, a pokud dnes můžeme rozlišovat enduro na big mountain či soft enduro, tedy to opravdu extrémní, a pak to rychlé a bližší spíše trailovému či all mountain stylu, pak testovaná stopadesátka rozhodně patří do druhé skupiny, schopné nabídnout hodně univerzální svezení.

Hodně nadupaný základ

Cube obecně nabízí proti řadě konkurentů ve stejné cenové hladině o dost lepší osazení a ani tenhle model není výjimkou. Celokarbonový rám, vpředu vidlice Lyrik od Rock Shox, vzadu tlumič stejného výrobce, navíc s páčkou blokace a kola Fulcrum nebo dvanáctková sada Sram, to vše pod osmdesát tisíc. Za tohle řada konkurentů nasazuje hliníkový rám a levnější vidlici. Testovaný model je z karbonu C:62, což je v hierarchii značky ten ... více v Cykloservisu č.22/2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 04.01.20 - kategorie: Testy kol
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign