deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Galerie, Cube Acid Hybrid One 500 (test)

Někomu vyhovují ostře střižené elektrobiky, jiný by zase rád klidnější projev elektromotoru s méně agresivní akcelerací. Přesně pro takovou skupinu vyznavačů e-biků je určena nová pohonná jednotka Bosch, kterou jsme testovali na hardtailu Cube Acid Hybrid One 500 s devětadvacíkovými koly.

Všestranný společník

Testovaný bike necílí na hltače kilometrů nebo vyznavače terénu, nabízí univerzalitu, a to jak geometrií, tak třeba možností montáže nosiče či blatníků (mimochodem jedna ze sériových variant) a schopnosti přeměnit se z lehce terénního biku na turistický bike či e-bike pro každodenní dojíždění.

Základní design ovšem vychází z tradiční kolekce e-biků, takže nechybí typické profilace trubek, kdy dominantní je ta spodní, částečně integrující shora vloženou baterii. Tu chrání odnímatelný plastový kryt, takže celek vypadá kompaktněji. Na čistotu designu hraje i vnitřní vedení kabeláže či hadičky zadní brzdy, kdy vše vstupuje do spodní trubky hned za ... více v cykloservisu č.12/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 26.06.18 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign