deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Galerie, BMC Agonist 02

Jednu z důležitých novinek kolekce BMC 2018, konkrétně maratonský full Agonist, jsme v prostřední verzi 02 s cenovkou 119 999 korun podrobili důkladnému testu. Výkon je zde podpořen závodně laděnou geometrií a perfektní tuhostí. Letět terénem, těsně před zatáčkou dobrzdit a ihned za ní opět akcelerovat – přesně pro tento účel byl nový Agonist postaven. Koncepce Advanced Pivot Suspension sázející na dvojici vahadel „virtuálního“ čepu dokáže poskytnout ideální trakci a přesně takovou porci jízdního komfortu, kterou vyžadují závodníci, a to jak maratonci, tak jezdci cross-country. Sto deseti milimetrový zdvih na obou osách nemusí být ještě úplně vypovídající o celkovém naladění kola, které je čistě maratonským 29“ závoďákem, bez přesahu do trailové kategorie. To se nám od prvních metrů zamlouvalo.

Ale více zatím neprozradíme. Chcete-li si přečíst kompletní test této novinky, naleznete jej v časopisu Cykloservis 16/2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 23.09.17 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign