katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Galerie, Be Right Back , Pells BRB

Slogan znamenající v překladu „hned jsem zpět“ nenápadně zdobí vnitřní stranu levé sedlové vzpěry fitness kola a charakterizuje jeho celkově rychlý a obratný projev. Používá se hlavně v elektronické komunikaci a znamená rychlost, s jakou se lze dnes dorozumět napříč celým světem. Nakolik to testovaný model Pells BRB vystihuje, to odhalí náš test.

Ani silnice ani gravel, obojí

Kola kategorie fitness nejsou tak populární a módní jako třeba gravel, ani rychlá jako silnice a ani nemají takové vlohy pro lehčí terén jako ta krosová, přesto se v nich konstrukčně snoubí od každého zmíněného typu něco. Jistější ovládání dík rovným řídítkům, rychlost daná úzkými plášti a obratnost zděděná po často silničním vzoru, přesně jako je tomu v případě testovaného BRB, nástupce modelu Demon, jenž byl v kolekci Pells několik let typickým zástupcem této kategorie.

Model BRB dostal úplně nový rám, který kombinuje tradiční spodní Rhombus trubku s elipsovitým profilem u hlavy a průřezem kosočtverce u středového pouzdra. Pod hlavou ... více v Cykloservisu č.21/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 26.11.19 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign