Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Galerie, Author Ronin SL

Když se před dvěma lety na trhu objevil Author Ronin, jakožto zástupce kategorie nazvané Adventure, sklidil nejen zasloužený ohlas za odvahu svých konstruktérů i designérů, ale současně si odnesl také skvělé hodnocení z testů, včetně toho v Cykloservisu. Od té doby se kategorie gravel strojů značně rozrostla, prakticky napříč nabídkou většiny výrobců, a stala se z ní na jednu stranu módní, na stranu druhou však také celkem praktická záležitost. My zde však máme další evoluci modelu Ronin, nabízenou od letošní sezóny vedle standardní verze. Novinka s všeříkajícím dodatkem SL sází na výrazně lehčí rám z ušlechtilých chrom-molybdenových trubek značky Reynolds, která vždy patřila k určitým vrcholům cyklistické rámařiny. K tomu přibyla parádně provedená pevná přední osa nebo módní jednopřevodník, tedy převodová kombinace 1x11.

Přestože nových gravel modelů přibývá v posledních dvou sezónách jako hub po dešti, Ronin si stále zachovává svou výjimečnost. Útlé Cr-Mo trubky, tentokrát s trojitě zeslabovanou stěnou, téměř transparentní lak, pod nímž vidíme surový povrch oceli, včetně svarů, množství ...více v časopise Cykloservis, vydání 10/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 16.05.18 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign