deluxe-cycling
katalog_elektrokola

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Galerie, Author Ronin SL

Když se před dvěma lety na trhu objevil Author Ronin, jakožto zástupce kategorie nazvané Adventure, sklidil nejen zasloužený ohlas za odvahu svých konstruktérů i designérů, ale současně si odnesl také skvělé hodnocení z testů, včetně toho v Cykloservisu. Od té doby se kategorie gravel strojů značně rozrostla, prakticky napříč nabídkou většiny výrobců, a stala se z ní na jednu stranu módní, na stranu druhou však také celkem praktická záležitost. My zde však máme další evoluci modelu Ronin, nabízenou od letošní sezóny vedle standardní verze. Novinka s všeříkajícím dodatkem SL sází na výrazně lehčí rám z ušlechtilých chrom-molybdenových trubek značky Reynolds, která vždy patřila k určitým vrcholům cyklistické rámařiny. K tomu přibyla parádně provedená pevná přední osa nebo módní jednopřevodník, tedy převodová kombinace 1x11.

Přestože nových gravel modelů přibývá v posledních dvou sezónách jako hub po dešti, Ronin si stále zachovává svou výjimečnost. Útlé Cr-Mo trubky, tentokrát s trojitě zeslabovanou stěnou, téměř transparentní lak, pod nímž vidíme surový povrch oceli, včetně svarů, množství ...více v časopise Cykloservis, vydání 10/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 16.05.18 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign