deluxe-cycling


katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Galerie, Author Charisma 55 (test)

Silniční model Charisma je stálicí v kolekci Authoru. Během svého života prošel poměrně zásadní evolucí, jež se promítla především do navýšení celkové tuhosti při zachování původní úrovně jízdního komfortu. Rámový set Charisma proto uzrál jako víno a jeho karbonová monokoková konstrukce s charakteristickým rukopisem tvůrců a s certifikací UCI dokáže být odpovědí na požadavky náročného hobby silničáře stejně jako profesionálního závodníka. Nejvýše postavený model Charisma 77 sedlají jezdci profesionálního kontinentálního týmu Elkom Author a pro příští sezónu bude dokonce možné pořídit si repliku tohoto závodního modelu, včetně typického „válečného“ zbarvení založeného na nepřehlédnutelné tmavomodré metalíze. My zde však máme opačný konec řady, a sice nejdostupnějšího zástupce s označením Charisma 55, sadou Shimano 105 a v současnosti akční cenovkou 45 990 korun.

U tohoto kola nalezneme příjemně vyvážený jízdní projev, již výše zmíněnou tuhost při záběru a v neposlední řadě skvěle funkční osazení. Více ale nyní neprozradíme, kompletní test modelu Charisma 55 najdete v časopisu Cykloservis 16/2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 28.09.19 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign