katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Galerie, Apache Tuwan MX-1

Ne každá elektro - devětadvacítka ve střední cenové hladině umí nabídnout plně integrovanou baterii tak, aby se spodní trubka na první pohled nevzdalovala klasice. V případě testovaného tuwana se to ale povedlo a kolo se tím pohledově výrazně přiblížilo mnohem dražším modelům.

Integrace za cenu kompromisů?

Nikoliv, protože rám na první pohled vypadá kompaktně a baterie ze spodní trubky vůbec nevyčnívá, takže designově velice dobře zpracovaný celek. Kónická hlavová trubka se sice na tu spodní nenapojuje v takové délce, ale tato partie vypadá i díky nahrbení horní trubky velice zajímavě. Profilace trubek nebo výrazný sloping a směřování sedlových vzpěr a horní trubky v jedné přímce u velikosti L, to vůbec nevypadá zle. Nechybí výztuha před sedlovou trubkou a závity pod horní trubkou na montáž košíku, a přestože se kolo tváří poměrně sportovně, můstek sedlových vzpěr nebo zadní patky nabídnou možnost upevnit nosič nebo blatníky. Jediným kompromisem tak nejspíš bude absence pevné zadní i přední osy, ale na trailové dovádění má Apache v zásobě ... více v Cykloservisu č.18/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 25.10.19 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign