katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Galerie, Apache Tuwan Comp 29

Český e-bike vylepšený o český senzor ulehčující řazení, to je testovaný Tuwan, jenž se rodí ve východočeské Úpici. Zmíněný senzor Gearsensor.com pak vzniká v podhůří Orlických hor a tahle chytrá věcička umí podle nastavení na kratičký okamžik snížit tah motoru pro snazší přeřazení. Nejde ale o původ, nýbrž o jízdní vlastnosti, co budoucího e-bikera zajímá, takže se pojďme povozit.

Klasika bez extrémů

Tuwan je devětadvacítkou nehrající si na nějaké trailové, či naopak výkonnostní zaměření, na to má Apache v portfoliu jiné modely. Tohle je klasická devětadvacítka s živým točivým projevem, pohodlným sportovním posedem a příjemnou ovladatelností. Rám s baterií usazenou na spodní trubce sice není zrovna v souladu se současnou trendy integrací, ale klasické provedení má výhodu v nižší hmotnosti a jednodušší demontáži baterie, třeba při přesunu cyklobusem či lanovkou někam na hřebeny ... více v Cykloservisu č. 16/2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 29.09.20 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign