deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Galerie, 3T Strada Due

3T Strada je hodně netradiční ve vícero směrech, týká se to standardního provedení i verze Due, charakteristické přítomností dvojpřevodníku a nabízené pouze ve formě rámového setu se stotisícovou cenovkou. Snaha skloubit vytříbenou aerodynamiku s jízdním komfortem je podtržena šířkou plášťů 28 milimetrů. Kombinace sedlové trubky „obtékající“ zadní plášť, tedy prvku typického pro časovkové speciály, a takto macatého obutí, je nečekaná. Těch atypů je zde více, stačí se podívat na výrazný sloping doplněný vysokou hlavou, dále na titěrné sedlové vzpěry se sníženým napojením a v neposlední řadě na šedou barvu rámu s minimalistickou grafikou. Toto kolo je všechno možné, jenom ne obyčejné.

Silniční střela nazvaná Strada Due je novinkou kolekce 2019 a my jsme ji otestovali na klikatých alpských silničkách. Kompletní test tohoto výjimečného kola najdete v časopisu Cykloservis 20/2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 03.12.18 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign