schindler_brezen_2019 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Fully vládnou

Fully jasně vládnou

Vstoupit do nové sezóny opravdu bombasticky, to se jen tak někomu nepovede. Obzvláště v konkurenci slavných jmen. Nicméně Jan Škarnitzl (dimp GIANT) zvítězil v úvodním závodě Sunshine Cupu na Kypru a porazil takové jezdce, jako je Paulissen nebo Soukup. V zhledem k hodně náročné a rozbité trati zvolil Honza celoodpružené kolo Giant Anthem X Advanced SL, které mu v rozbitých pasážích hodně pomohlo.

Tohle je jeden z důkazů, proč má smysl zvolit kompletní odpružení. Jezdec si může nejen dovolit jet v technických pasážích rychleji, ale má větší jistotu a zároveň není z rozbité trati tak unavený.

Sám Honza viděl svůj závod následovně. "Bylo hodně teplo a necítil jsem se příliš dobře, vůbec ne na vítězství. Až asi tři kola před koncem jsem se dostal do tempa a podařilo se nám s Jirkou Friedlem skupinu natáhnout a pár lidí odpadlo. Potom jsem jel do kopce chvíli tempo a když jsem se ohlédl, byla za mnou mezera..."

ful

(red)

datum: 24.02.10 - kategorie: Sport
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign