Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Fully vládnou

Fully jasně vládnou

Vstoupit do nové sezóny opravdu bombasticky, to se jen tak někomu nepovede. Obzvláště v konkurenci slavných jmen. Nicméně Jan Škarnitzl (dimp GIANT) zvítězil v úvodním závodě Sunshine Cupu na Kypru a porazil takové jezdce, jako je Paulissen nebo Soukup. V zhledem k hodně náročné a rozbité trati zvolil Honza celoodpružené kolo Giant Anthem X Advanced SL, které mu v rozbitých pasážích hodně pomohlo.

Tohle je jeden z důkazů, proč má smysl zvolit kompletní odpružení. Jezdec si může nejen dovolit jet v technických pasážích rychleji, ale má větší jistotu a zároveň není z rozbité trati tak unavený.

Sám Honza viděl svůj závod následovně. "Bylo hodně teplo a necítil jsem se příliš dobře, vůbec ne na vítězství. Až asi tři kola před koncem jsem se dostal do tempa a podařilo se nám s Jirkou Friedlem skupinu natáhnout a pár lidí odpadlo. Potom jsem jel do kopce chvíli tempo a když jsem se ohlédl, byla za mnou mezera..."

ful

(red)

datum: 24.02.10 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign