Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Festival cyklistiky počtvrté

Mistrovství ČR v MTB maratónu, Orientační závod dvojic, pohodový Freestyle Jam, koncerty Dana Bárty a skupiny Gaiah Mesiah, to vše pod záštitou pražského primátora Pavla Béma. Nejen toto bude letošní čtvrtý ročník Festivalu cyklistiky.
 V pátek 22. června se do východočeské Úpice a regionu Jestřebí hory sjedou opět po roce stovky příznivců různých forem cyklistiky. Po celý víkend zde totiž bude probíhat čtvrtý ročník Festivalu cyklistiky. Hlavním závodem bude sobotní MTB maratón Apache Jestřebí hory, který se letos pojede jako Mistrovství ČR a kvalifikace na MS, což však neznamená, že je určen pouze tzv. závodníkům. Naopak! Tratě o délkách 103, 68 a 32 km jsou postaveny pro všechny vyznavače sportu zvaného horská cyklistika. Festival začne již v pátek zahřívací silniční časovkou a MTB kritériem, v sobotu si přijdou na své děti a mládež a v neděli se pojede, vloni osvědčený, orientační závod dvojic a Freestyle jam za účasti české BMX špičky. To vše doplní doprovodný program Bujará Úpice, v jehož rámci vystoupí 12 hudebních skupin, mj. Dan Bárta a R. Balzar Trio, Gaiah Mesiah, Ready Kirken, Echt! nebo Znouzecnost. Těšit se můžete na různé soutěže, atrakce, exhibice, taneční vystoupení, módní přehlídky a další festivalové záležitosti. Bude to opět „pořádnej bajkovej mejdan“! Záštitu nad festivalem převzal pražský primátor a sportovec Pavel Bém, který si pravděpodobně zajede i maratónský závod.
 
Na festivalovém webu www.festivalcyklistiky.cz najdete propozice jednotlivých závodů, program festivalu, přihláškové formuláře na maratón a orienťák, fotky a videa z předešlých ročníků a postupně další zajímavé a užitečné informace.
 
Trénujte, těšte se, bude to jízda!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
datum: 03.04.07 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign