Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

FESTIVAL CYKLISTIKY JIŽ TENTO VÍKEND

Cyklistický festivalu Apache Jestřebí hory 2005 už klepe na dveře. Cyklisté z celé republiky se již podruhé sjedou do podkrkonošského města Úpice, aby zde strávili víkend plný sportu, kultury a zábavy. Hlavním bodem festivalu je závod českého poháru v Bike Marathonu, který se pojede v sobotu. Dále se pojede silniční časovka, bikové kritérium, dětské XC závody, sjezd a paralelní slalom. Pro vyznavače cykloturistiky je určena nedělní hvězdicová jízda.
Že festival není jen o potu a výsledcích svědčí bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na netradiční minizávody (pomalá jízda, vytlačovaná, překážková dráha apod.), exhibice trojnásobného mistra světa v bike trialu Petra Krause, turnaj ve stolním fotbálku a především koncerty skupin Sto Zvířat, Blue Effect s Radimem Hladíkem, zpěváka Václava Koubka či pravou podkrkonošskou tancovačku. Stravovat a občerstvovat se budete moci ve velké festivalová hospodě s vynikající kuchyní, bohatě zásobeným barem a několika pivními výčepy. K dispozici dále bude Free Camp, úschovna kol, internetová kavárna, stolní fotbálky či festivalové expo.

 

Důležité informace:

Přihlásit se k maratónskému závodu můžete samozřejmě i na místě v kanceláři závodu. A to jak v pátek tak v sobotu ráno (max. hodinu před startem – 105 km v 9.00 a 55 km v 11.00). Přihlášky na ostatní závody jsou pouze v den daného závodu (více viz rozpisy závodů na www.festivalcyklistiky.cz). 

 

Pokud budete chtít v průběhu festivalu v Úpici "bydlet", rezervujte si ubytování na festivalových stránkách www.festivalcyklistiky.cz – sekce "ubytování". Máte na výběr mezi Free Campem (vlastní stany), tělocvičnou (vlastní spacáky), chatkami a ubytovnami.

 

Aktuální předpověď počasí hovoří o tom, že by se teploty měly držet mezi 24 – 29 °C. Obloha by neměla být úplně jasná a občas se asi přežene přeháňkový mrak. Takže pro cyklistiku počasí jako stvořené.    

 

Všechny podstatné a aktuální informace budeme zveřejňovat na www.festivalcyklistiky.cz.

 

Jestli vás jízda na kole opravdu baví, trávíte při této činnosti hodně času se svými kamarády nebo rodinou, pokud rádi poznáváte nové lidi a nové prostředí, jste příznivci dobré muziky a rádi se bavíte, pak vám festival cyklistiky můžeme vřele doporučit. Uvidíme se tam!

datum: 20.06.05 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign