katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Felt a BBB pro rok 2015

Mezi velmi významné firmy, které dodávají na náš trh kola a další cyklistický materiál, rozhodně patří firma JMC Trading z Mohelnice. Do jejího portfolia značek patří především kola Felt a příslušenství BBB.

Ve dnech 15. až 17. srpna se v Přerově konala pro maloobchodní prodejce předváděcí akce modelových řad na rok 2015. Mimo tradiční přednášky u plátna si všichni také mohli nové modely vyzkoušet.

Novinek u Feltu je spousty. Postupně vás s nimi budeme na stránkách Cykloservisu i www.cykl.cz seznamovat.

Útroby pěkného hotelu Jana skrývaly nové modely Feltu. nejdříve je potřeba obchodníkům vše ukázat na plátně, seznámit je se změnami a obchodní politikou na další období. Majitel firmy JMC Trading Jaroslav Mikulička právě začíná ....

Nabídka fullů je více než bohatá

 

Krásný hardtail, se kterým se ještě náležitě seznámíte. Nechte se překvapit...

 

Edict FRD. Pěkný design a především funkčnost. O tu jde především.

 

Zřejmě nastává doba fatbiků. Kol, které byly určeny původně na jízdu ve sněhu. Felt vyrobil eFatbike s jednotkou Bosch. Pojmenoval ho Lebowsk-E. Také jsme měli možnost tento skvost vyzkoušet. Věřte nám, že to je úžasná hračka. Nechtělo se nám ho vracet. Jedete všude, neřešíte křoví, nerovnosti a jiné nesmyslnosti, které vám vadí při jízdě na obyčejném kole. Doslova letíte krajinou a jedinou vaší starostí je, abyste nevjeli do díry, která by vás katapultovala přes řídítka. 

 

Silničky vypadají velmi rychle. A nejen vypadají. Jsou rychlé.

 

I ty byly připraveny v několika modifikacích a velikostech na účastníky semináře. Ti se po přednášce oblékli do dresů a samozřejmě testovali.

 

Testovací modely, vybavení i personál přijel přímo z centrály firmy Felt pro Evropu.

 

BBB je především kvalita doplňků a různého vybavení pro cyklisty. Nebylo samozřejmě možné přivézt ukázkové panely ve 100% velikosti, neboť ty by zabrali snad celou přednáškovou místnost. Stovky a asi tisíce položek můžete v kompletní ukázce vidět na výstavě Eurobike příští týden.

 

 

datum: 19.08.14 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign