katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Fabian Cancellara si byl pro boty

Jeden z nejlepších profesionálních cyklistů současnosti,  Fabian Cancellara, navštívil v Itálii továrnu na výrobu cyklistických bot Gaerne, které sám používá. Bývá zvykem, že nejlepším cyklistům firma šije boty na míru. Výjimkou není tedy ani Cancellara, který si při návštěvě převzal "své" tretry Carbon G.Chrono se svým monogramem FC a především vyrobené v barvách Švýcarska.

Tyto krásné a dokonalé tretry si můžete zakoupit i vy. Jejich cena je stanovena na 7.990,- Kč.

Podívejte se na naši malou fotoreportáž, při které si Fabian prohlédl výrobu bot, ve kterých doslova drtí své soupeře při jarních klasikách nebo při jízdách na čas.

Že by Fabian změnil profesi a postavil se místo trmácení se po kostkách jarních klasik ke stroji? To určitě ne. Za svou bohatou kariéru už má vyděláno dost na to, aby po skončení kariéry nemusel pracovat vůbec.

Kdo jiný by měl dokonale ocenit kvalitu bot Gaerne než ten, kdo v nich vyhrává?

Fabian diskutuje nad posledním modelem. Vždy je co vylepšovat i když se zdá, že bota je naprosto dokonalá.

Pár krásných červenobílých kousků...

Fabian převzal od majitele továrny pana Ernesta Gazzoly také výroční, číslovaný pár bot k osmdesátému výročí jeho narození. Ten jeho pár měl samozřejmě číslo 1. A když se slaví odmdesátiny, vyrobí se takových párů bot pouze osmdesát.

Všimněte si, jak je Fabian hubený. Snad i proto dostal od firmy Gaerne obrovský dort s vlastní fotografií. Firma mu tak poděkovala za jeho skvělou prezentaci značky Gaerne, která bude samozřejmě pokračovat i v dalším období.

Tretry Carbon G.Chrono, to je opravdu vyvedený kousek

 

 

 

 

datum: 10.06.13 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign