katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

EUROBIKE = žádné velké drama

Pokud jste také navštívili veletrh Eurobike ve Friedrichshafenu, možná také budete názoru, že žádné velké drama v novinkách se nekoná. Zdá se, jako by trh nabíral dech, jakoby nastala doba odpočinku před nějakým velkým technickým cyklistickým třeskem. Je zase více karbonu (oproti loňsku a až na výjimky se přestala jeho vrchní vrstva zabarvovat) což způsobuje, že například na první pohled překrásný karbonový rám má pomalu každá firma, která si zaplatila místo na veletrhu. Vizuálně se v karbonové rámařině naprosto stírají rozdíly. Je to něco, co v dobách sériové a ruční výroby ocelových a duralových rámů nebylo. Zřejmě nastane doba, kdy rozdíly pozná ten, kdo se bude moci na rámech svézt a porovnávat.

Nastala doba oranžová. Jako kdysi žluté, bílá nebo černě matová. Kdo nemá alespoň jeden výrobek s oranžovou barvou, je out. A když ne oranžový, tak alespoň svítivě zelený.

Ale to jen krátce a čerstvě bezprostředně po našem návratu z Friedrichshafenu. Maximální reportáž s maximálním počtem fotografií naleznete v tištěném Cykloservisu.

 

Na titulní obrázku: Skvělé silničky od Authora. Jak jinak než z karbonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ghost odvedl vynikající práci pro dámy. Takových modelů má několik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KTM předvedlo ucelenou kolekci. Začalo u nás pořádně prodávat v loňském roce a podle slov jeho zástupců jsou s množstvím prodaných kol velmi spokojeni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kola se začalo obalovat Cykloservisem....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erbéčko má nového sjezďáka. Řazení je umístěno do skříňky u středového složení. Čeká se na vyřízení patentových záležitostí a tak nám konstruktér Roman Bartosz za nic na světě skříňku nechtěl otevřít.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Každá slušná firma, která nabízí nejen plochá řídítka, musí mít alespoň jeden model nějak výstředně nabarvený.

 

A to je všechno. Těště se na reportáž v tištěném vydání. Sice píšeme, že žádné drama se nekoná, ale bylo na co koukat. Jako každý rok.

 

 

 

datum: 03.09.05 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign