Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Eurobike klepe na dveře

thumb_80x74_info_modell9.jpg(2503KB)Od 28. do 31. srpna se opět otevřou brány Eurobiku, největší evropské výstavy jízdních kol. Friedrichshafen již podruhé přivítá na svém skutečně exkluzivním výstavišti (do roku 2001 se Eurobike konal na starém výstavišti) skutečně to nejlepší, co lze z cyklistické branže spatřit. Své výrobky, kterými budou od podzimu zahlcovat celý cyklistický svět, zde letos poprvé předvede 686 společností z 31 zemí na 58.000 metrech v devíti obrovských halách a na 12.000 metrech čtverečních pod širým nebem.

Chybět nebudou ani tentokrát naše ryze domácí společnosti. Poprvé k vidění zde budou modely kol 2004 Authora, 4Ever a Kellysu. Oblečení ukáže Agentura C-Tex, o kvalitách svých osiček bude přesvědčovat firma Kinex, rámaři Fortu také ukáží nové kousky a stejně tak i titanový Morati.

Do Friedrichshafenu se vrací Cannondale, kterému vypršel tříletý kontrakt s kolínskou Ifmou a tak se může do Friedrichshafenu vrátit (vystavovat na dvou výstavách v Německu těsně po sobě je přeci nesmysl a vyhozené peníze).

Eurobike je prvé tři dny pouze pro obchodníky. Veřejnosti je určena neděle. Bližší informace si můžete prohlédnout na www.messe-friedrichshafen.de.

Na výstavě nebude samozřejmě chybět ani Cykloservis. Zajistěte si již nyní vydání č. 15, které bude na pultech v polovině září a ve kterém bude obsáhlá reportáž o všech podstatných novinkách.

datum: 18.08.03 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign