Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Etxe Ondo ženám

Etxe Ondo ženám

Španělská značka Etxe Ondo je proslulá vysokou kvalitou svých produktů. To se týká samozřejmě i dámské kolekce a její novinky nazvané Kaxu lady’s jersey.

Tento dámský dres je výjimečný nejen svým designem, tedy zcela atypickou asymetrickou grafikou vycházející ze současného výtvarného umění, ale také použitými materiály. Maximální komfort zajišťuje pletenina Meryl microfiber, jež kombinuje optimální termoregulaci a transport vlhka od pokožky. K výrobě dresu bylo použito několik konstrukcí zmiňovaného materiálu, jehož jemná struktura se přičinila o příjemný kontakt s pokožkou těla. V letních horkách je ideální zcela rozpínací přední díl. Dostatek prostoru nabízí zadní kapsy, bezpečnost zvyšují reflexní prvky. Střih je samozřejmě zúžený v pase a lehce nabraný přes boky, kde je spodní lem navíc vybaven také protiskluzovým zakončením. Jedná se o úplnou novinku, takže ceny zatím ještě nejsou známy.

(kad)

etxe

datum: 19.05.09 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign