deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Epic nejen z karbonu

Epic nejen z karbonu!

Loňská premiéra zcela nové generace populárního maratonského a XC biku Specialized Epic byla sice nadšením pro všechny milovníky karbonu a luxusu, zároveň ale znamenala určité zklamání pro ty, kteří chtěli epica v dostupnější duralové verzi. Ta totiž nebyla představena souběžně s karbonovým S-Worksem. Nyní je ale vše napraveno, zbrusu nový duralový epic je na světě. Dostává se i na náš trh, a to ve verzích Comp a Expert. Ceny jsou 68 990 a 79 990 korun.Dostupný by měl být i samostatný rám v provedení Marathon.

epic1

Konstrukce plně vychází z karbonové varianty, patentovaný závěs FSR spolupracuje s vlastním tlumičem Brain a s “umělou inteligencí”, vloženou v samostatném duralovém válci, umísněném nedaleko zadního náboje. Spodní prohnutá trubka je téměř totožná s minulou generací, zbytek rámu včetně zadní stavby již tvarově vychází z loni prezentované karbonové novinky. Stejně tak jízdní vlastnosti by měly v podstatě odpovídat karbonovým topmodelům, test nejnovější generace Epic S-Works můžete nalézt jak v loňském ročníku Cykloservisu, tak i na stránkách www.cykl.cz.

(kad)

datum: 26.04.09 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] tomáš schwarz

    Kolik toto kolo stojí?

    11.05.09, 14:03:55
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign