katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Enervit na Nova Cupu

Enervit novým výživovým partnerem cyklistického Nova Cupu

Oblíbený cyklistický seriál se spojil s odborníky na výživu pro vytrvalce a letos tak bude fungovat tandem Nova Cup – Enervit na všech zastávkách projektu. Což je dobrá zpráva pro všechny cyklisty, kteří se mohou těšit jak na perfektně nachystané závody, tak na špičkovou sportovní výživu.

Oblíbený cyklistický seriál má letos 11 zastávek a v jeho rámci se uskuteční i mistrovství České republiky na Dolní Moravě (16. 5.). Tam proběhne také výživový seminář pod taktovkou Enervitu, aby cyklisté mohli načerpat důležité informace pro zvyšování výkonnosti. Jinak se mohou všichni účastníci těšit na poradenství a výživu potřebnou před, během i po závodě v červeném stánku Enervitu na každém závodě Nova Cupu.

Seriál startuje 11. dubna v Hradci Králové a vyvrcholí posledním podnikem 3. října v Mikulově. Slavnostní vyhlášení pak proběhne 30. října v komplexu Škoda Auto v Mladé Boleslavi.

Webové stránky seriálu – www.novacup.cz

Webové stránky Enervitu – www.enervit.cz

 

 

 

 

 

datum: 07.03.20 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign