Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Elite In-R-Cool Short

Pearl Izumi Elite In-R-Cool Short

Značka Pearl Izumi je vyhlášená svým vysoce kvalitním textilem, přičemž tentokrát jsme si z její nabídky do testu vybrali krátké kalhoty s trochu složitým názvem Elite In-R-Cool. Říká se, že podle kalhot bez laclu a jejich usazení na těle se pozná kvalita střihu i použitých materiálů a v tomto případě je tedy Pearl Izumi naprostou špičkou. Testovaný model byl dokonce výrobcem původně koncipován do prestižní P.R.O. série, nicméně jeho následné zařazení do dostupnější řady Elite udělalo z těchto kalhot nejprodávanější model bez laclu.

Elite In-R-Cool Short

Kombinacevysoce kvalitního materiálu In-R-Cool s luxusně působící matnou povrchovou úpravou a základního šestipanelového střihu, doplněného o síťované pružné díly na bocích, se podílí na velice jistém a především pohodlném usazení na těle. Na něm má zásluhu také celkově vyšší provedení, vpředu sahající až nad pupík. Použitý materiál nabídne velice dobré obepnutí těla, přičemž lemy nohavic jsou vyřešeny instalací zakončení z velice tenkého neoprenu, redukujícího tlak na stehna. Zespodu lemu samozřejmě nechybí protiskluzové prvky, tvořené silikonovým potiskem s logy výrobce. Nohavice jsou ještě doplněny o horizontální rozdělení bočních panelů pomocí klasického švu. Praktický přínos v tomto prvku nehledejme, nicméně je fakt, že na těle vypadají kalhoty díky tomuto lehkému „zesložitění“ střihu velice pěkně.

Elite In-R-Cool Short

K usazení na tělenemáme sebemenší připomínku, totéž platí o vnitřní polstrované vložce. Ta se sice na první pohled zdá být trochu rozměrná, ovšem v praxi nabídne perfektní tvarové přizpůsobení a především velice příjemný materiál na povrchu. Zásadní je u těchto kalhot ale především použitý materiál. Nejedná se totiž o standardní lycru, textilie nazvaná In-R-Cool má ve srovnání s klasikou nabídnout výrazně lepší termoregulaci. Praxe tento efekt potvrdila, přestože se použitý materiál tvářil, že má do velkého horka zbytečně vysokou gramáž, v reálu v něm bylo velice příjemně a jeho prodyšnost byla pocitově perfektní. Pochvalu zaslouží také bohaté využití reflexních prvků zezadu na nohavicích.

Cena kalhot Pearl Izumi Elite In-R-Cool je 2200 korun.

(kad)

 

Plusy: funkce materiálu, usazení na těle, reflexe

Minusy. cena

datum: 01.09.12 - kategorie: Oblečení na kolo

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Testovaný model byl dokonce výrobcem původně koncipován do prestižní P.R.O. série, nicméně jeho následné zařazení do dostupnější řady Elite udělalo z těchto kalhot nejprodávanější model bez laclu.

    20.06.13, 08:57:26
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign