katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Elegantní ABUS Catena

Ty tam jsou doby, když se vyráželo na cyklistické vyjížďky ve vytahaných teplákách, rádiovce a sepraném tričku, za které jste si schovali jako svačinu chleba se sádlem. To bylo v časech, kdy cyklistika ještě nebyla povýšena na velmi estetickou záležitost, protože ať chcete, nebo ne, cyklista musí mít nejen určitou a přiměřenou fyzickou kondici, ale musí i dobře vypadat.  To se týká zvláště žen.

V sedmém vydání Cykloservisu jsme si představili skvělou juniorskou a dámskou přilbu Youn-I v krásné dámské starorůžové barvě. Zvláštní bylo, že jsme na přilbu měli hodně ohlasů. To se běžně nestává. Většinou si lidé o produktu přečtou, a buď ho zavrhnou jako pro sebe nepotřebný, nebo jdou a koupí.

Takže jistě bude pro zájemce o přilbu Youn-I zajímavý i tento článek, protože firma ABUS vyrábí ve stejném starorůžovém designu se srdíčky i řetězový zámek pod označením Catena 6806 Color.

 

 

Zámek je vyroben ze speciální tvrzené oceli, průměr materiálu oka je 6 mm. Tedy dost na to, aby zastavila kdejakého lapku, který není na zlodějinu speciálně vybaven. Po celé délce 75 cm je řetěz potažen textilní trubicí, která chrání vaše kolo před poškozením odřením. Uzamykací mechanizmus je velmi moderní. Překrytý otvor pro klíč brání speciálnějším metodám otevření bez oboustranného klíče. Ty dodává ABUS ke každému zámku dva. Překrytí také zamezuje odvrtání zámku.

Délka zámku 75 cm dovoluje k sobě uzamknout i dvě o sebe opřená kola, což využijete třeba ve společné kolárně.

Zámek se vyrábí ve třech designech. Starorůžový se srdíčky jsme vám právě představili, a tak zbývá zmínit se i o šedém s hvězdičkami, modrém s maskami a černém s blesky. Ke každému designu si můžete pořídit i přilbu Youn-I. Takže chlapcům nemusí být líto, že nejsou dívky, protože starorůžový srdíčkový design opravdu pro hochy asi není. A pokud jste s nabízenými barvami pořád nespokojeni, můžete si ještě vybrat z dalších devíti barev, ale tyto zámky již mají jiné označení, a sice Catena 6806 nebo Catena 6806 Neon.

Zámek Catena 6808 Color, který jsme vám představili, pořídíte za cenu kolem tisícikoruny. Myslíme si, že to je s ohledem na kvalitu zámku i designové provedení dobrá cena.

 

(kany)

 

 

 

 

datum: 13.05.20 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign