Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Dres pro vaše dítě

Silvini dětem

Značka Silvini se může pochlubit hodně nadstandardní nabídkou dětského a juniorského cyklistického textilu. Pokud sháníte dres, kraťasy nebo třeba bundu pro vaše ratolesti, u Silvini určitě uspějete. Současně široká nabídka designových variant, tedy rozličná grafika a množství barevných kombinací, uspokojí estetické nároky vašeho dítka, ať už se jedná o dívky či chlapce. Výhodou je také velikostní rozsah, pokrývající postavy od malých dětí, sotva usednoucích na nejmenší kolo, až po juniorské jezdce či třeba závodníky.

Příkladem může být dres Silvini Cavone, nabízený ve dvou odlišných barevných kombinacích, konkrétně "pink-purple" nebo "white-purple". Obě tyto varianty jsou cíleny spíš na mladé slečny, přičemž celkový rozsah čtyř nabízených velikostí je od 116 do 158. Použité materiály byly zvoleny s ohledem na maximální tvarové a dokonce i velikostní přizpůsobení, hlavním požadavkem tedy byla především jejich elasticita a současně vysoká prodyšnost. Ta je ještě podpořena svislými bočními panely navyšujícími ventilaci, zatímco materiál s označením CoolDry, použitý na hlavních panelech, je podobný standardní lycře. Nízká gramáž a velice rychlé schnutí jsou ideální i pro letní horka.

Střih lze označit za "závodní" klasiku, vyznačuje se výrazněji prodlouženým zadním dílem a použitím protiskluzové vnitřní úpravy po celém obvodu spodního lemu. U Silvini jsou si dobře vědomi, že je to s dětmi občas těžké, takže dostatečné překrytí bederní partie a imunitu dresu vůči nežádoucímu vyhrnování řeší pokud možno za ně. Všechny detaily jsou pak naprosto identické s dospělými dresy, platí to jak o provedení rukávků s volnějším olemováním, tak o límečku s "garáží" na zip nebo o přítomnosti zadní kapsy. Ta sice není příliš velká, ale kapesník, klíče nebo doklady pojme bez problémů. Přece jen se zde počítá, že většinu potřebného nákladu poveze tatínek.

Cena dětského dresu Silvini Cavone je 790 korun.

(kad)

datum: 10.09.13 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign