Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

DRÁSAL - tisková zpráva České spořitelny

thumb_80x14_sponzori.jpg(1312KB)Holešov, 5.7.2003 – Devátým závodem letošního ročníku seriálu Kolo pro život, byl Česká spořitelna Bikemaraton Drásal - II. Mistrovství České rebubliky v bikemaratonu, který se jel 5. července z Holešovského areálu Žopy. Kolo pro život České spořitelny je seriál závodů horských kol pro široké spektrum jezdeckých kategorií - od dětských přes amatérské až po profesionály z kategorie Elite.

Bikemaraton Drásal se jel letos po desáté a na start se postavilo rekordních 1067 závodníků. Ti překonávali 120 km dlouhou trať s celkovým převýšením 3500 m, což bylo o 5 km více než při loňském ročníku. Závod patří k jedněm z nejtěžších, které se v České republice jezdí. Pořadatelé připravili i Open jízdu a nenáročné trasy pro děti.

V mužské kategorii Elite zvítězil Ivan Rybařík z Jistebnice v čase 5:00:02, čímž překonal i při prodloužení trasy traťový rekord o tři minuty. S třívteřinovou ztrátou na vítěze dojel Pavel Boudný z týmu Rocky Bikes a třetí místo vybojoval Ondřej Fojtík z Olomouce. Kompletní výsledky naleznete na www.kolopro.cz.

Příští závod seriálu Kolo pro život se pojede také na Moravě, a to Olomoucká "Buřinka" šedesátka Stavební spořitelny České spořitelny. Startovat se bude 19. července ve 12:00 z Horního náměstí v Olomouci.

Ve spolupráci s dalšími partnery Kola pro život bylo do seriálu zařazeno 16 maratonů, jejichž délka se pohybuje v rozmezí 50 až 120 km a tradiční exhibice Pražské schody. Trasy vedou téměř všemi regiony České republiky a největší novinkou je zařazení tří nových závodů: Trans Brdy 2003 (Lety), Kutnohorská padesátka (Kutná Hora) a Bohemák 2003 (Zlaté Hory). Pro letošní rok nebyla do seriálu zařazena Liga horských kol v Praze. Důvodem byla přílišná koncentrace závodů v okolí Prahy. Na závěr soutěže proběhne hra o hodnotné ceny, v níž má šanci každý, kdo se zúčastní alespoň čtyř závodů seriálu. Na celkového vítěze soutěže čeká atraktivní cena – osobní automobil Ford Fiesta.datum: 06.07.03 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign