Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Dost dobrý kolo

thumb_80x56_authora7703.jpg(2380KB)Redakcí Cykloservisu projde ročně více jak 80 modelů kol na testování. Mimo tato kola, jejichž testy se objeví na stránkách Cykloservisu, máme k dispozici i další stroje.

Pro letošní rok jsme se rozhodli oceňovat skutečně výjimečné modely kol, které jsou nejen výborně zpracovány, ale líbí se nám i jejich design a mají velmi dobré jízdní vlastnosti. Dovozce nebo výrobce takovýchto kol ocení redakce Cykloservisu diplomem na ručním papíře, který dává modelu kola punc „DOST DOBRÝ KOLO“. Diplom udělujeme na základě porady všech redaktorů Cykloservisu po praktických jízdních testech. Diplomy jsou zasílány dovozcům a podle našich informací, nejeden z nich si diplom vystaví ve své firmě jako určitou formu ocenění.

Zatím jsme takto ocenili tyto modely a značky kol: Author a6603, Kellys Mistery, Merida Xc Mission Race, Schwinn Supersport GSX, Specialized Epic FSR XC Comp, Trek Liquid 30.

datum: 21.03.03 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign