Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Deset vítězství pro Pinarello na Tour de France

V cyklistickém světě, v prvních třech týdnech letošního čerevnce, bylo neustále skloňováno jmého Chrise Frooma, který doslova neotřesitelně mířil za vítězstvím na Tour de France.

A jaké kolo ho vůbec dovezlo za vítězstvím, o kterém sní asi každý cyklista? Pinarello Dogma 65.1. Kolo, které je výrazem dokonalosti, rychlosti, tuhosti a všemožných dalších technických superlativů. Kolo, na které dodává karbonový polotovar gigant v oboru, japonský Toray, který skvělý materiál nikomu jinému v cyklistickém oboru, než Pinarellu, zatím neposkytl.

Pro Pinarello není letošní vítězství na Tour de France prvním. Může se pyšnit již deseti těmito tituly. Ten předposlední byl v loňském roce, kdy vyhrál Froomův týmový kolega, Bradley Wiggins. Poslední dva roky tedy vládne největšímu cyklistickému podniku světa Pinarello.

Jistě, i další firmy, jako například Trek, Giant, Cérvelo, BMC mají skvělé stroje, ale do historie Tour se pro letošní rok zapíše jen jedna značka - Pinarello. Stejně jako v případě závodníka, i v případě stroje může být jen jeden vítěz.

Podívejte se na malou fotogalerii doslova lahůdkového silničního kola Pinarello Dogma 65.1.

 

 

 

 

 

datum: 25.07.13 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign