deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Demo Day na Eurobike

Demo Day na Eurobike

Již čtvrtý Demo Day se konal den před zahájením výstavy Eurobike ve Fridrichshafenu. Padesát kilometrů od výstaviště, v krásném prostředí, kde pořadatel našel opravdu skvělé tratě na testování kol, se sešli především stovky novinářů z celého světa, aby si na vlastní nohy a zadky okusili novinky pro příští rok. Cykloservis samozřejmě opět nechyběl a svezli jsme se na opravdu zajímavých strojích, většinou těch nejlepších, které firmy nabízejí.

Podívejte se na malou galerii, kde vás alespoň trochu seznámíme s tím, jak to na takovém Demo Day vypadá.

Eurobike_demo_1

 

Přicházíte od parkoviště a vítají vás vlajky. Vlevo vlajky, vpravo vlajky, před vámi vlajky a dokonce i z vámi. Přicházíte do království vlajek. Vlajek, kol, piva, buřtů a prachu. Bylo sucho. Kdybyste viděli ty zaprášené notebooky ve stáncích, brečeli byste.

eurobike_demo_2

Ranní fotografie, kdy areál ještě nebyl zcela zaplněn. Zatím se nepráší, na kola ještě nejsou fronty a pivo není ještě zcela vychlazené.

eurobeke_demo_3

Podívejte, nesvrbí vás nohy a nechtěli byste také vlítnout na tu krásnou dráhu, kde můžete jezdit donekonečna bez šlapání? Zrychluje vás odstředivá síla v točkách.

eurobike_demo_4

Redaktor Honza se právě zmocnil exkluzivní věcičky s názvem Look 920. Nádherný stroj, který řadíme ke skvostům letošního Eurobike.

eurobike_demo_5

Look 920 je skutečně jedinečný výrobek. Prozradíme, že zakoupit si ho můžete i u nás. Zatím asi ne, ale pro příští rok určitě bude. Ale třeba i letos. Jestli po něm toužíte a máte pořádně vypasené prasátko nebo jste sbalili ošklivou ale bohatou paničku, zeptejte se ve firmě Vokolek-Import.

eurobike_demo_5

Demo Day nejsou jen kola. Svůj stánek na něm měl i Abus, jeden z největších výrobců cyklistických zámků na světě. Několikrát jsme v Cykloservisu o jeho produktech psali. Tady jste si mohli vyzkoušet, jestli pořádnými pákovými nůžkami přestříhnete jeden z jeho zámků. Dva lidi viseli na nůžkách a měli smůlu. nepřestříhli.

eurobike_demo_6

Nejen seriózní kola jsou na Demo Day, ale i výstřelky. Tato tříkolka je jako stvořena pro pivní štamgasty. Je to jedna z vynikajících možností, jak také kolo využívat. Jedete hodně daleko a žízeň rozhodně zaženete. Pravděpodobně se ale za pár kilometrů budete po silnici motat.

eurobike_demo_7

Obrovská tabule ukazuje návštěvníkům, kde jsou značené trasy, jak dlouhé a jak barevné. Prostě německá pečlivost.

eurobike_demo_8

A tady zase redaktor Jirka, který vyráží trochu otestovat fulla GT Force Carbon. Nutno poznamenat, že Jirka si kolo opravdu hodně pochvaloval. Má z čeho čerpat zkušenosti. Počítali jsme to, a Jirka za tu dobu, co pracuje v Cykloservisu, jezdil a testoval přibližně 280 kol. Ale to ostatní redaktoři také.

eurobike_demo_9

Vstup na Demo day si zaplatili i chlapci z Velosportu Valenta. Právě vyčkávají, až se uvolní nějaký Cannondale

eurobike_demo_10

Jirka Píša se ve firmě Progress Cycle stará o dovozy kol Giant. Předvádí nám, jak je top model silničky lehký. Je lehký, protože jsme Jirku v následujících dnech na výstavišti neviděli se sádrou na prstu.... Když jsme si sami kolo potěžkali, nechtěli jsme věřit....je to pírko, jen přes plot skočit

eurobike_demo_11

To jeho šéf, majitel firmy Progress Cycle, Josef Přib, si zase stěžoval, že už má několik let starou silničku a nutně si už musí pořídit novou. Zakoukal se do nové elektro sady Ultegra Di2 a právě se jde převléknout a trochu tu baterku, která hýbe přehazovačkou a přesmykačem, provětrat.

eurobike_demo_12

A my jsme se šli zatím podívat o kus dál, jak selky hrají fotbálek. Někteří diváci se šli potom také převléknout....:)

eurobike_demo_12

Jakmile se u Treka začaly zdarma dávat pečené buřty, bylo u něj okamžitě plno.

eurobike_demo_13

A to je konec naší malé procházky po Demo Day. Ještě se mrkněte na firmy, které se ho zúčastnily a můžete jít spát.

Tak zase za rok...

datum: 07.09.11 - kategorie: Výstavy
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign