Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Dámy, ženy, slečny, oblečte se do Sensoru

Dámská zóna

Česká značka Sensor je pověstná šířkou svého sortimentu, v němž hraje hodně důležitou roli také textil určený pro nás - slečny a paní, od funkčního spodního prádla, přes letní dresy a kalhoty, až po zimní vybavení. Od Sensoru se tak cyklistka může obléci doslova od hlavy až k patě, ať už preferuje upnutější střihy pro silniční kolo či sportovní cross-country, nebo volnější provedení pro ostatní odvětví bikingu. Na následujících řádcích vám alespoň přiblížíme, co všechno Sensor v dámské kolekci nabízí. Je toho opravdu hodně.

 

V případě funkčních spodních vrstev mohou dámy vybírat z osvědčených názvů Coolmax Fresh, Double Face, Active, Merino nebo Seamless, a to v závislosti nejen na vnější teplotě, ale i použití. Pro všechny řady jsou však typické jak propracované střihy a tedy i ideální usazení na těle, tak především optimální termoregulace a schopnost odvodu potu od pokožky. Sensor klade velký důraz na kvalitu zpracování, takže na příjemném pocitu z nošení se podílí samotné materiály, jejich složení či elasticita, ale i provedení švů. Přestože to u nejspodnějších vrstev nebývá zdaleka běžné, tento výrobce dává nemalý důraz rovněž na design, barevné kombinace a použitou grafiku - proto nemusí funkční trika Sensor sloužit pouze jako základní vrstva. A jelikož se na vývoji všech těchto produktů podílejí dámy - aktivní cyklistky nebo sportovkyně, v nabídce nechybí ani kolekce čistě sportovního spodního prádla.

Mnoho žen jistě dobře ví, jak složité je vybrat správnou podprsenku pro sport, ať už to bude kolo nebo třeba běh. V nabídce Sensoru je proto celá řada modelů z různých materiálů, a to včetně zcela bezešvého provedení. U spodního prádla však ještě chvilku zůstaneme - mnohé z nás mají totiž zpočátku problém jezdit na kole tzv. naostro, a to i přes použití speciálních dámských cyklistických kalhot a stejně tak přes rady našich "vždy chytrých" partnerů. Navíc někdy to bez použití kalhotek zkrátka nejde - pro všechny podobné cyklistky má Sensor v nabídce také sportovní kalhotky, s různou délkou nohaviček, případně bez nich. A věřte, že finální provedení všech zmíněných produktů není o nic méně pohledné než u standardního spodního prádla, takže je dost dobře možné, že v našich skříních a zásuvkách postupně nahradí kvalitní sportovní prádlo to civilní.

V případě druhých a třetích vrstev je dámská kolekce Sensoru také hodně široká, ovšem vzhledem k ročnímu období se na následujících řádcích raději zaměříme na čistě letní textil. Provedení s krátkým rukávem či bez rukávů, maximálně anatomické střihy s praktickými detaily a především naprosto originální designy, tak lze krátce shrnout nabídku letních dámských dresů. A pokračovat by se dalo přítomností či naopak absencí límečků, třetinovými zipy či celopropínacím provedením, kapsami na zádech či reflexními prvky. Z nabídky si vybere jak dáma preferující decentní barevné kombinace, tak i puberťačka vyžadující co největší výstřednost. Jen pro představu, v nabídce Sensoru je téměř třicet různých dámských dresů!!!

Pokud se zaměříme na letní kalhoty, tak samozřejmě převládají standardní elastické modely s lehce zkráceným střihem a atraktivními, barevně kontrastními plochými švy. V nabídce však nechybí ani trojice elastických tříčtvrtečních kalhot nebo špičkový model Profi, představující standardní, tedy nezkrácené či tříčtvrteční provedení. U všech těchto letních kalhot je vedle propracovaných a maximálně komfortních dámských "sedel" použito také speciální provedení pasu (snižující tlak na břiše při předklonu), kdy je namísto standardní všité ploché gumy použit zdvojený elastický lycrový panel. Čistě terénní jezdkyně dají však dost možná přednost volným kalhotám Helium, naopak dámy a dívky upřednostňující eleganci teoreticky zvolí jednu z dvojice nabízených cyklistických sukýnek.

V nabídce samozřejmě nemohou chybět ani další doplňky nejen letního šatníku, od tenkých větrovek a vestiček, přes ponožky, až po samostatné návleky na ruce či kolena. Kompletní kolekci najdete na www.sensor.cz a

na  http://sensor.cz/cs/zeny/cyklo-obleceni/

(kat)

datum: 26.06.13 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign