deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Dámy volněji

Dámy volněji

Proč by si měli pouze mužští vyznavači bikingu užívat volných kraťasů, když některé ženy rovněž netouží po upnutých elastických modelech. Dámy dnes mají rovněž na výběr například ze speciálních cyklo sukní nebo plandavých šortek.

Dámské kraťasy Haven Comtess Steel patří k těm volným šortkám, které nabídnou dostatečně sportovní střih a přesné usazení na těle. Vnější volné kraťasy z lehce elastického materiálu zaujmou designem v podobě vroubkovaného plechu. Originální, netradiční, ale v celkovém kontextu velice zajímavé. Střih kombinuje několik panelů pro lepší usazení na těle. V pase je na vnitřní straně stahování dvojicí pásků na suchý zip, vpředu je pak klasický i suchý zip a dvojice patentů. O zvýšení střihu vzadu v pase se stará všitý černý panel s reflexní paspulí na spodní straně a tatáž reflexe vede na obou bocích až na stehna. Drobná kapsička se zipem vzadu v pase pojme jen mobil nebo kapesník, další kapsy nejsou přítomny.

haven_kratasy

Vnitřní trenýrky s vložkou jsou kombinací lycry s jemnou síťovinou na bocích. V pase mají nižší stahovací gumu, na stehnech je rovněž všitá guma a silikonový proužek pro zajištění návleků. Do vnějších šortek se trenýrky upínají dvojicí poutek na bocích.

Testovaná velikost S byla pro štíhlou testerku v pase nepatrně volnější, ale vše vyřešilo uvnitř umístěné stahování, takže střih zcela odpovídal a při jízdě nikde netáhl. Výška v pase na zádech byla označena jako naprosto ideální. Vnější nohavice při šlapání netáhly ani zbytečně nedřely na stehnech, rovněž i ventilace byla na slušné úrovni. Zatímco vnější šortky byly zcela bez připomínek, vnitřní trenýrky dostaly jednu výtku v podobě trochu těsnějšího obepnutí spodního lemu nohaviček, na který bylo třeba si chvilku zvykat. Umístění vnitřní vložky i její velikost a tloušťka byly bez připomínek.

Dámy toužící po volnějším oblečení na kolo mají v tomto kousku možnost velice rozumné volby. Je třeba ohlídat výběr velikosti, aby nepnuly vnitřní nohavičky na stehnech, jinak je střih a provedení naprosto perfektní. Navíc až nadstandardní porce reflexe zaručí dostatečnou bezpečnost při večerních návratech. Cena 1 290 korun je pak rozhodně z těch příjemnějších.

(už)

datum: 13.06.12 - kategorie: Oblečení na kolo

Komentář:

  1. [1] Replica Rolex

    Dámské kraťasy Haven Comtess Steel patří k těm volným šortkám, které nabídnou dostatečně sportovní střih a přesné usazení na těle. Vnější volné kraťasy z lehce elastického materiálu zaujmou designem v podobě vroubkovaného plechu. Originální

    20.06.13, 10:30:35
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign