Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Da Bomb Piston - tři v jednom

Tři v jednom

Náboje Da Bomb Piston, určené pro náročnější zatížení při freeridu, zaujmou nejen zajímavým designovým zpracováním, ale hlavně ale také variabilitou použití předního náboje pro různé osy. Přední náboj se dodává s výměnnými vložkami, které umožní použít jak klasický rychloupínák či osu s maticí průměru 9 mm, tak po výměně vnitřností náboj upravit i pro pevnou osu průměru 20 mm.  

da Bomb

Vnitřní průmyslová ložiska jsou kryta duralovými vložkami s červenou eloxovanou povrchovou úpravou, které se dají vyloupnout. V krabici pak najdeme dvě vložky pro pevnou osu průměru 20 mm a dvě vložky a osičku s matkami. Jeden náboj tak může sloužit pro více vidlic, takže při přechodu na jiný rozměr není nutné kupovat nový náboj a přeplétat přední kolo.

Hmotnost předního náboje v nastavení pro rychloupínák je 248 g, zadní náboj pak váží 520 gramů. To je dáno jednak použitím ocelového ořechu, ale také pevnou osou na matky. Rozteč náboje je 135 mm, takže jej pojme většina patek tradičních rámů. Cena kompletu nábojů je 3990 Kč, což je velmi zajímavá částka, přihlédneme-li k cenám samotných nábojů srovnatelného zaměření.

(mig)

datum: 10.04.10 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign